Njoftim

Ju njoftojmë se të Dielave pas namazit të Jacisë 19:30 min., kemi Ligjerata të drejtpërdrejta nga Xhamia e Gradecit. Ju mundeni t'i ndëgjoni këto ligjerata drejtëpërsëdrejti në web faqen tonë! Main menu - Ligjerata drejpërdrejt.

Main Menu


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home1/mexhlisi/public_html/xhamiagradec/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Ajeti i ditës

33:27 E juve ua la trashegim token e tyre, shtepite e tyre, pasurine e tyre dhe token qe ende nuk e keni shkelur; All-llahu eshte i gjithfuqishem per cdo send.

Hadithi i ditës

“Besimtari me besimtarin eshte i lidhur sikurse ndertesa, elementet e se ciles, njeri me tjetrin jane te lidhur fort”, dhe i perzieu gishtat e tij”.:

Takvimi

Është përgatitur sipas kohës lokale të Gostivarit.


Imsaku


03:52 AM
Dielli 05:48 AM
Dreka 12:53 PM
Ikendija 04:20 PM
Akshami 07:33 PM
Jacija 09:04 PM


Shkupi -2 min.
Kumanova -3 min.
Struga +3 min.

Radio

Albumi

Vizitorë

mod_vvisit_counterSot24
mod_vvisit_counterDje64
mod_vvisit_counterKëtë Javë413
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1097
mod_vvisit_counterGjithsej126465

Sondazhi

Si ju duket Dizajni i Faqes
 

Kush është në linjë

Momentalisht kemi 3 mysafirë në linjë

Lidhje

Xhamia e Gradecit
Femi Ebibi - Muhamedi a.s.
 
Musa Musai - Nën hijen e Kur'anit 1
 
Musa Bajrami Këshilla Islame 1
 
Musa Musai - Nën hijen e Kur'anit
 
Me shume artikuj...
<< Fillim < Meparshme 1 2 3 Vijuesi > Fundi >>

Faqe 1 i 3